Azi, MAREA FINALA Vocea Romaniei, LIVE de la 20.30 pe voyo.ro! Castigatorul ia totul, sustine-ti favoritul!

Autor: , 26 decembrie 2011

	Azi, MAREA FINALA Vocea Romaniei, LIVE de la 20.30 pe voyo.ro! Castigatorul ia totul, sustine-ti favoritul!
Azi, MAREA FINALA Vocea Romaniei, LIVE de la 20.30 pe voyo.ro! Castigatorul ia totul, sustine-ti favoritul!

Azi, de la 20:30, se alege Vocea Romaniei! Fii alaturi de favoritul tau si nu uita sa votezi! Show-ul este LIVE pe ProTV, dar si pe voyo.ro. Ramai pe protv.ro pentru reactii la cald si cele mai interesante momente din emisiune. Vezi aici mesajele celor 4 finalisti!

Vocea Romaniei este LIVE numai pe Voyo.RO. Cu Voyo, te bucuri de acces nelimitat la sute de filme, seriale romanesti si internationale, show-uri, emisiuni si productii difuzate in avans fata de TV, dar si sport LIVE si exclusiv, la cel mai mic abonament din Romania! Intra si tu acum pe voyo.ro!

Aici poti (re)vedea integral editia din 16 decembrie a show-ului Vocea Romaniei.

Facebook.com/VoceaRomaniei

VIDEO BEST OF. Momentele de la VOCEA ROMANIEI pe care nu le vei uita niciodata


Cursa este deja pe ultima suta de metri. Inca nu te-ai hotarat pe cine votezi?
Vezi aici mesajele celor 4 finalisti, dar si scurte momente muzicale cu acestia:

Cristian Sanda



Dragos Chircu



Iuliana Puschila



Stefan Stan



Afla AICI cum poti vedea emisiunea pe INTERNET. Fa-ti ACUM cont pe VOYO.RO. Ai 7 zile GRATUIT! Aboneaza-te si vezi online sute de filme, seriale, showuri, transmisiuni LIVE la cel mai mic abonament din Romania!

comentarii
andra (2012-04-18 14:29:56)
cel mai tare mi s-a parut castigatorul concursului,adik stefan stan.
craciun ioana irina (2012-01-01 20:03:03)
pentru mine cea mai buna melodie de la ,,vocea romaniei'' este ,,electronic symphony'' a lui Liviu Teodorescu
cristi (2011-12-30 21:25:08)
ieu sunt cristi iesti favoritul meu stefan stan
angiusa (2011-12-27 15:46:39)
Una peste alta a fost un show interesant, nu stiu cat au contat voturile, probabil ca au contat, insa vocile celor 4 finalisti sunt total diferite, nici nu se poate face comparatie intre acestia, Dragos a studiat muzica, in timp ce Stefan Stan si-a descoperit la karaoke talentul de a canta. Ce vreau sa subliniez este faptul ca 2 dintre antrenori si-au "fript" elevii in semifinala, Smiley pe Catalin Dobre si Brenciu pe Irina Tanase cu niste procente, care, evident ca au influentat publicul votant, desi au declarat ca sunt fiecare "voci ale Romaniei" si alte lucruri de acest gen. Aici mi se pare ca a fost hiba concursului, nu faptul ca publicul, mai mult sau mai putin cultivat si versat in ale muzicii l-au votat pe Stefan Stan. Personal mi-a placut Stefan, asa cum si Gil Dobrica a placut sau Oscar Benton, sau Enrico Janelidze au placut la randul lor. Pana la urma, muzica e o chestiune de gustibus si ca si in sport ar trebui sa fim fair ****, amintiti-va de nedreptatea ce i s-a facut Nadiei la Moscova in 1980. Si Dragos, si Cristian, si Catalin Dobre, si Oana Radu, si ceilalti sunt voci ale Romaniei de acum, cum spunea Marius Moga.
ww.TinyUrl.com/ManagerLeague (2011-12-27 15:33:44)
Esti Pasionat de Fotbal ?...intra Aici ww.TinyUrl.com/ManagerLeague Faci cont, creeaza-ti propria ta echipa de fotbal si dueleaza-te cu alti Useri din intreaga lume pentru a castiga Titlul, Cupa, Europa League (SSC), chiar Trofeul UEFA Champions League (MLCL)! Poti castiga Telefoane Mobile Samsung, Trofee, Diplome, etc! ww.TinyUrl.com/ManagerLeague
Nicoleta (2011-12-27 14:50:44)
Sincer a fost un spectacol extraordinar aseara, ne-au incantat vociile bune ale Romaniei, dar sunt foarte dezamagita de castigatorul consursului Stefan Stan ar fi trebuit sa fie pe locul 4 nu pe primul loc, merita sa Castige Cristian sau Iuliana, din cate stiu concursul se numeste Vocea Romaniei, si din pacate nu a castigat cine chiar avea voce, Nu vreau sa fiu rautacioasa, dar Stefan Stan chiar nu merita marele premiu, doar zambetul e de el, dar s-a intamplat ca la Romanii au talent , au fost atatia oameni talentati si a castigat Tutu Adrian, sincer chiar nu merita si a mai auzit cineva de el ??? nu clar. Imi pare sincer rau ca au ramas in finala voci bune dar din pacate niciuna dintre ele nu au fost apreciate cum si cat trebuie.
bianca (2011-12-27 14:35:39)
unii dintre voi sunteti chiar rautaciosi, invidiosi, caracteristic romanilor din Romania.A fost un spectacol de exceptie rareori realizat in Romania si au candidat voci de exceptie care mai decare cu un talent aparte si sunt toti romani asta fost toti talentati multi dintre iei ar trebui sa ne mandrim cu depasit si voci care canta la ********* , drept sa zic nu stiu cine ii tine in televiziune pe o gramada care n-au pic de voce.Asadar nu mai fiti rautaciosi si bucurativa ptr. toti ca au avut sansa sa-i ascultati si sa ajunga la *********, au fost multi concurenti talentati si cu diferite timbre vocale.
Stefan (2011-12-27 12:10:33)
Stefan stan merita sa castige .Are o voce rara .. nu o intalnesti la tot pasul . Asa k ceilalti concurenti au fost varza . Mentorii lor iau acoperit cu vocea lor suava .
Alina (2011-12-27 10:54:50)
Dragos este Vocea Romaniei, nu ragusitul de Stan. Ca intotdeauna sponsorul si-a spus cuvantul, nu noi cei care am votat.
iulia (2011-12-27 09:51:37)
Rusine sa va fie! Stan nu merita sa castige....Dragos e adevaratul castigator....dar la fel ca la ROMANII AU TALENT a castigat cel mai prost dintre toti